19.02.2010

Barowe Opowieści #1


Witam wszystkich. Przed wami pierwsza odsłona Barowych Opowieści, w czasie których Old Maverick będzie opowiadał wam historie zasłyszane w tym barze,oraz kolekcjonowane w czasie jego podróży. Jak tylko ten sklerotyczny kowboj przypomni sobie jakieś inne, damy wam o tym znać i zapraszamy ponownie w przyszłości. Wkrótce opowiemy też o tym skromnym barze w którym teraz siedzimy. Dowiecie się gdzie można go znaleźć i może podczas swoich podróży po pustkowiach będzie wam dane do nas zajechać.Nie przedłużając oddaje głos Old Maverickowi


Tym razem mam dla was kilka ciekawych historii. Pierwszą opowiedział mi pewien Indianiec, gdy za możliwość odpoczynku chciał tu zapłacić jakimś badziewnym amuletem. No, ale jego bajdurzenie było na tyle ciekawe, że siedział tu za darmo dwa dni, dopóki jego rana na nodze przestała się jątrzyć. Amulet wzbogacił moją kolekcję.

Posłuchajcie historii o Świętych Wojownikach:

Link : Organizacja – Święci Wojownicy

Druga opowieść też dotyczy Ludzi Pustyni. Przeczytałem to w pamiętniku jakiegoś gostka z Nowego Jorku, który wyzionął ducha niedaleko stąd. Biedaczek dostał serią po plecach i jedyne co przy nim znalazłem, to zakrwawiony pamiętnik. Dobrze że większość gangerów nie umie czytać. Bez obrazy panowie… Przeczytam wam legendę dotyczącą zemsty Ludzi Pustyni:

Link : Opowiadanie – Zemsta Ludzi Pustyni


Nie przegapcie kolejnych opowieści!

3 komentarze:

 1. Hej Bartosh, gratulacje przejścia "na swoje" i to w bardzo interesujące miejsce. Pochwalę się, że też odpaliłem blogową inicjatywę, bezwiednie, ale nie przypadkowo chyba podobnie jak ty w jedynej słusznej konwencji. Widać wielkie umysły myślą podobnie :)
  Mam nadzieję, że nasze projekty będą się ładnie uzupełniać i wypełnimy neuroshimowo-blogowa pustkę :)
  Na razie zabieram się za czytanie twoich tekstów. W wolnej chwili zapraszam na drobnegamble.blogspot.com (ale spam :p) na razie ubogo, ale szybko się to zmieni.
  Pozdrawiam i 3mam kciuki za płodność co najmniej tak dobrą jak prezentowałeś na MH.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpisałem cię na listę obserwowanych blogów.

  OdpowiedzUsuń