19.05.2010

Aktualności NS #2

Witajcie w drugiej odsłonie neuroshimowych aktualności. Od ostatnich doniesień sporo się wydarzyło. Nie przedłużając:

Neuroshima Tactics -Pracę nad figurową grą bitewną Neuroshima Tactics ruszyły pełną parą. Testerzy prowadzą ciężkie boje o każdy centymetr planszy, a my możemy się rozkoszować znakomitymi zdjęciami prosto z pola bitwy. Skąd o tym wiem? Ruszyła strona internetowa, na której na bieżąco można śledzić postępy projektu. Ostrzeżenie! Po wejściu na stronę istnieje duże prawdopodobieństwo, że zauroczysz się w nowym projekcie panów z Portala.
Link: Neuroshima Tactics

Gwiezdny pirat x2 - Dwa znakomite Gwiezdne Piraty. Internetowe czasopismo Wydawnictwa Portal, przy akompaniamencie okrzyku zachwytu fanów, przeżywa prawdziwy renesans. Wszystko to, dzięki pracy Piotra "Neurocide" Haraszczaka. Oba numery Gwiezdnego Pirata zawierają sporo materiałów do naszej ulubionej gry. W tym, nieskromnie przypominając, również mojego autorstwa. Zapraszam serdecznie.
Linki:
GP#30 Kwiecień
GP#31 Maj

Tornado 8 nadchodzi! - Zbliża się terenowy, postapokaliptyczny konwent Tornado, szczycący się zawsze potężnym programem dla fanów Neuroshimy. Obecność obowiązkowa! Więcej informacji na stronie głównej konwentu.
Link: Konwent Tornado

Wysyp Neuroshimowych recenzji - Na stronie głównej naszej ulubionej gry znajdziecie informację o najnowszych recenzjach dodatków do Neuroshimy. Królują oczywiście „Ruiny”, ale nie tylko. Jeśli jeszcze się wahacie i chcecie się przekonać, czy warto nabyć któryś z opisanych dodatków, zapraszam do działu „Recenzje” na Neuroshima.org
Link: Neuroshima.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz