31.03.2010

Odcinek 1 - Ruiny

Odcinek 1 - Ruiny

Pierwszy odcinek neuroshimowego komiksu "Neurokonfrontacja"

Opis:
Na warsztat wziąłem najnowszy dodatek do gry, zatytułowany "Ruiny".
Książeczka ta powinna znaleźć się w menu każdej zaangażowanej w grę drużyny.
Jest to niesamowite składowisko informacji o gruzowiskach, które na pewno odwiedzimy podczas naszych podróży po pustkowiach. Mnóstwo cennych porad dla Mistrzów, i jeszcze więcej opisów przedmiotów, które znaleźć możemy podczas penetracji ruin. Dzięki temu miejskie zgliszcza przestały być tylko tłem i siedliskiem potworów. Wymieniono tutaj dwie istotne rzeczy: Księgę szczura i GLIZDA. Jeżeli ktoś śledził informacje na temat dodatku, pojawiające się przez kilka miesięcy przed wydaniem, wie z pewnością co kryje się za tymi nazwami. Dla nie zorientowanych: W dodatku Księga Szczura, to dział poświęcony profesji Szczura jako istotnego elementu krajobrazu miejskiego. GLIZDA natomiast doskonale opisze rozwinięcie skrótu: Generator Lokacji I Znalezisk dla Amatorów. Serdecznie zapraszam i proszę o komentarze.

Odc. 1 RUINY
( Kliknij, aby powiększyć )

6 komentarzy:

 1. Śmieszne. Prosimy o więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w głowie pomysły jeszcze na jakieś siedem odcinków. Jeden ukaże się niedługo. Dziękuję za komentarz i cieszę się że się podobało ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypłoszu, mordo ty moja :D Kopę lat :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre te komiksy, ale...
  Ja osobiście jako MG czekam na komiks o tym, jak wredni i irytujący potrafią być gracze. Myślę, że to też jest temat rzeka : )

  OdpowiedzUsuń